U nda nga Arbenita, Fero shihet në krah me një femër tjetër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U nda nga Arbenita, Fero shihet në krah me një femër tjetër

10:39 | 09 Nëntor 2019

Fero shihet në krah me një femër tjetër.

Lidhja e Feros dhe Arbenitës ka pasur shumë krisje kohët e fundit.

Fillimisht u mësua se çifti ka hequr njëri-tjetrin nga Instagrami, më pas Arbenita la Gjermaninë aty ku po bashkëjetonin dhe tani bukuroshja është kthyer në Londër.

Madje ditën e djeshme deklarata e saj dukej se i drejtohej pikërisht Feros. “Ajo është mbretëreshë me ose pa ty”, shkruante Arbenita.

Pas këtij postimi të modeles, Fero ka publikuar një video ku shfaqet në shoqërinë e një vajze.

Reperi ka preferuar të mos e tregojë fytyrën e vajzës që e shoqëron, por postimi i tij po komentohet si kundërpërgjigje ndaj Arbenitës.

Komento: