United gjen pasuesin e De Gea – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

United gjen pasuesin e De Gea

13:15 | 25 Gusht 2019

De Gea,mund të largohet nga Manchester United.

Portieri i Dinamo i Zagrebit, Dominik Livakovic është rreshtuar nga Manchester United si një zëvendësim i mundshëm për David de Gea,përcjell ORAinfo.

The Sun pretendon se 24-vjeçari do t’i kushtonte palës Old Trafford më shumë se 15 milion £ (18 milion dollarë)./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!