United po e shet Pogban te gjiganti i madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

United po e shet Pogban te gjiganti i madh

11:33 | 24 Dhjetor 2019

Manchester United, do të jetë i përgatitur për të shitur mesfushorin, Paul Pogba përsëri te Juventus në janar, raporton Tuttosport.

Pretendohet se një ofertë prej 52 milion £ plus ish-ylli i Liverpool-it Emre Can mund të ishte i mjaftueshëm për ta bërë United të mos merrej me shitjen, përcjell ORAinfo.

Ole Gunnar Solskjaer dhe agjenti i Pogba, Mino Raiola, kohët e fundit kanë deklaruar se ylli i Francës nuk do të largohen nga Old Trafford në afatin e ardhshëm të transferimit./ORAinfo/

Komento: