UPSS! Elvana Gjates i dalin të brendshmet gjatë performancës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

UPSS! Elvana Gjates i dalin të brendshmet gjatë performancës

20:44 | 03 Korrik 2022

Ajo është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Elvana Gjata dhe Dhurata Dora e kanë performuar në “Alba Fest” këngën e tyre të përbashkët me titull “Gajde”.

Dy këngëtaret e njohura që për herë të parë i kanë bashkuar forcat për një duet, e kanë ndezur skenën.

Elvana Gjata ka treguar pak më shumë se zakonisht, pasi fustani i shkurtër gjatë gjithë kohës ja ka zbuluar të brendshmet.

Komento: