Upsss, Gresa Hoti fotografohet nga dhoma e gjumit, veç me të brendshme – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Upsss, Gresa Hoti fotografohet nga dhoma e gjumit, veç me të brendshme

13:05 | 16 Mars 2023

Modelja Gresa Hoti, për publikun në Kosovë u bë e njohur përmes shout real “Big Brother VIP Kosova”.

Gjatë kësaj eksperience televizive, Gresa u lidh me Andi Artanin, i cili njihet për pjesëmarrjen e tij në “Përputhen”.

Gresa, qëndroj në shtëpinë më të famshme në Kosovë deri në gjysmëfinale dhe pas daljes ju bashkua partnerit të saj, Andit, shkruan kosovarja.

Bukuroshja nga Malisheva, e rritur në Itali, ka postuar një foto nga dhoma e gjumit, veç me të brendshme.

Linjat e saj trupore në top fomë. Andi është me fat që e ka pranë.

Komento: