Vajza e Danit shtatzënë del për kafe, befasoi me këtë veshje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza e Danit shtatzënë del për kafe, befasoi me këtë veshje

14:48 | 21 Shkurt 2021

Fjanda është vajza e këngëtarit të njohur kosovar, Ramadan Krasniqit.

Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj, shkruan ORAinfo.

Fjanda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dalur për kafe dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: