Vajza e Ramushit dhe Anitës feston ditëlindjen, nëna e saj emocionon me urimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vajza e Ramushit dhe Anitës feston ditëlindjen, nëna e saj emocionon me urimin

18:25 | 15 Maj 2019

Anita Haradinaj është gruaja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt.

Ajo u bë tejet e njohur si gazetare e më vonë edhe si spikere lajmesh, përcjell ORAinfo.

Anita dhe Ramushi tani janë prindër të tre fëmijëve, dy djemve dhe një vajze.

E sot, vajza e tyre e vetme, Hana feston ditëlindjen e 13-të e për këtë Anita ka zgjedhur fjalët më emocionuese për ta uruar./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!