Vajza e Remzies përmallohet për vëllain e kunatën, shikoni çka bën për ta – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vajza e Remzies përmallohet për vëllain e kunatën, shikoni çka bën për ta

23:04 | 15 Maj 2019

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo u bë tejet e njohur sidomos në dasmën e vëllait të saj, Hamzës, përcjell ORAinfo.

Vëllai dhe kunata e saj kanë shkuar këtë kohë në Miami ku edhe po e shijojnë muajin e mjaltit.

E Riola duket se është përmalluar për ta pasi sot ka publikuar një foto ku shihen Gëzimja dhe Hamza më të bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!