Vajza e Remzies po ‘shkrihet’ pas kunatës, shikoni në çfarë gjendje e publikon atë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vajza e Remzies po ‘shkrihet’ pas kunatës, shikoni në çfarë gjendje e publikon atë

16:48 | 15 Prill 2019

Para një jave Remzie Osmani martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën.

Ajo organizoi tre ditë dasmë madhështore për djalin e saj, përcjell ORAinfo.

E ajo që mori vëmendjen është padyshim reja e saj, Gëzimja e cila po cilësohet nusja më e bukur deri më tani.

Së fundi, ajo është veshur në dimi e dallam, e kunata e saj Riola është ‘shkrirë’ kur e ka parë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!