Vajza e Safetes feston ditëlindjen, ju lë pa fjalë me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Vajza e Safetes feston ditëlindjen, ju lë pa fjalë me pamjen

13:34 | 02 Dhjetor 2019

Motrat Mustafa janë dy prej këngëtareve më të shquara të muzikës popullore shqiptare.

Ato janë tejet aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbremje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Sot ato kanë publikuar në Instastory një foto të vajzës së Safetes, Donikës.

Ajo sot feston ditëlindje, dhe me këtë pamje po duket mahnitëse./ORAinfo/

Komento: