Vajza e Safetes ‘sfidon’ të gjitha, grimerja e ka bërë ‘kukull’ sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vajza e Safetes ‘sfidon’ të gjitha, grimerja e ka bërë ‘kukull’ sot

16:09 | 15 Prill 2019

Motrat Mustafa janë dy prej këngëtareve më të shquara të muzikës popullore shqiptare.

Ato janë tejet aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbremje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Përveç që është këngëtare vetë, talentin e Safetes e ka marrë edhe vajza e saj Elsa.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale dhe sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e rregulluar, dhe që po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!