Valixhet gati, një tjetër banor lë shtëpinë e Big Brotherit të Shqipërisë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Valixhet gati, një tjetër banor lë shtëpinë e Big Brotherit të Shqipërisë

19:03 | 26 Mars 2023

Një tjetër banor lë shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Pas prime të mbrëmshëm Keisi ka shpërthyer në lot, ku Lorenci zbuloi se ata të dy kanë patur diçka jashtë.

Gjatë një bisede me Luizin, ajo ka mohuar lidhjen me Lorencin duke thënë se nuk ka qenë e lidhur me të dhe se nuk e ka pritur që ai të tregojë.

Pas kësaj, Keisi pati një sqarim dhe me Lorencin.

Ky i fundit i mërzitur i tha se nuk po duron dot më dhe është gati të dalë jashtë.

Biseda:

Lorenci: Për Zotin nuk kam ditur si ta them, nuk dua të justifikohem, por jam shprehur vetëm nga ajo pjesa e ngacmimeve që kemi patur. Nuk doja që të penalizoheshe ti apo unë, të thonin që po të jap informacione.

Keisi: Nuk ka patur asnjë lloj mesazhi. Po sa herë jam munduar të të them kujdes! Duke qenë se ne kemi konfidenca, njerëzit nuk e kuptojnë. Disa gjëra mendohen para se të fliten. Pse të kam kthyer përgjigje “po Lori po”, që të mos flasësh më pra, nuk ke pse.

Lorenci: Kam qenë gati të marr valixhet të dal jashtë, nuk po duroj dot më.

Keisi: Po çfarë zgjidhe po dole?

Lorenci: Nuk kam nevojë për atë vëmendje fare. Më mirë krijoj një lidhje nga fillimi, nuk kam pse luaj në këtë mënyrë. Ajo e ditëve të para, presioni, futesh në dhomë të rrëfimit, ti e di si është aty. Ma bë hallall, më fal, e di që s’mjafton vetëm të të them më fal.

Komento: