Valon Berisha shokon Lazion – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Valon Berisha shokon Lazion

13:40 | 21 Dhjetor 2019

Berisha do të largohet nga Lazio.

Valon Berisha nuk po e gjen veten te Lazio dhe me shumë mundësi do të largohet në afatin kalimtar të janarit, ka shkruar të premten “Corriere Dello Sport”.

Për mesfushorin e Kosovës po interesohen Verona e Spali, skuadra tjera të Serie A, por më të vogla se Lazio, shkruan Koha.

Ka mundësi që Berisha të huazohet, në tentim për të kthyer formën. Ai ishte transferuar nga Salzburgu, ku kishte shkëlqyer.

Komento: