Valon Syla thotë se ka informacione që Thaçi kthehet në prill – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Valon Syla thotë se ka informacione që Thaçi kthehet në prill

22:10 | 13 Janar 2021

Valon Syla ka thënë se ka informacione që Hashim Thaçi kthehet në prill.

Gazetari Valon Syla ka thënë se Hashim Thaçi do të kthehet në Kosovë në muajin prill.

“Kam informacione që Hashim Thaçi kthehet në prill”, ka shkruar ai.

Tutje ai ka thënë se në historinë e Kosovës janë vetëm dy figura që do të futen në historinë e vendit.

“Në historinë e Kosovës kanë me u mbajtë Hashim Thaçi dhe Ibrahim Rugova”, ka shtuar ai.

Komento: