Vedati nuk e pranoi ftesën për në Post Big Brother, vjen reagimi i papritur nga ai – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vedati nuk e pranoi ftesën për në Post Big Brother, vjen reagimi i papritur nga ai

22:13 | 20 Mars 2023

Nuk e pranoi ftesën për në Post Big Brother – Reagimi i papritur i Vedatit.

Sonte ka nisur Post Big Brother VIP Kosova. Përsëri në ekran do të rikthehen ish-konkurrentët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova.

Ndërkohë që Elita Rudi, moderatorja e Post Big Brother tregoi se ftesa i ka shkuar sikur të gjithë konkurrentëve edhe Vedat Bajramit, por që ai nuk ka pranuar të marr pjesë.

Vedati shkoi në finale, por që çmimin e madh ia rrëmbeu Stresi, dhe pyetja vije se a ka pasur një hatërmbetje?

Vedati ka bërë një reagim duke e shfaqur sondazhin e votave të publikut, ku ai ka marr 40 përqind të votave, kështu edhe duke dal i pari nga të gjithë finalistët.

“I popullit jam dhe do të mbetem gjithmone ne zemrat e tyre”, ka shkruar Vedati.

Komento: