Vëllai raporton motrën e zhdukur në Prizren – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vëllai raporton motrën e zhdukur në Prizren

10:38 | 25 Nëntor 2022

Gjatë ditës së djeshme një burrë nga Prizreni ka raportuar në polici se motra e tij është zhdukur.

Ai ka thënë se nuk di asgjë për vendndodhjen e saj teksa rasti është duke u hetuar.

“Prizren – Me datë 24.11.2022 një mashkull kosovar ka raportuar se motra e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar” thuhet në raportin e policisë.

Komento: