Vendosi t’i shesë të gjitha fustanet për bamirësi, Gresa na prezanton me më të bukurin që ka – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vendosi t’i shesë të gjitha fustanet për bamirësi, Gresa na prezanton me më të bukurin që ka

10:27 | 23 Maj 2019

Gresa Behluli vetëm pak muaj pasi u martua ka marrë një vendim që është për t’u duartrokitur.

Ajo vendosi që t’i shesë të gjitha fustanet e saj dhe fitimet që merr nga ta t’i japë për bamirësi. Përcjell ORAinfo.

Gresa ka filluar t’i prezantojë ata në rrjete sociale për të interesuarat.

E i pari që ka vendosur ta ekspozojë është ky fustan i zi e që Gresës po i rri shumë bukur./ORAinfo/

Komento: