Vesa Luma ia mbyll gojën në këtë mënyrë ndjekësit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vesa Luma ia mbyll gojën në këtë mënyrë ndjekësit

12:04 | 15 Prill 2019

“Qenke bërë e tëra plastikë”, Vesa Luma ia mbyll gojën ndjekësit.

Vesa Luma i është kundërpërgjigjur komentuesit i cili e akuzoi se është bërë plastikë.
Vesa Luma është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht sjell imazhe të reja, shkruan lajmi net.

Në një fotografi që publikoi së fundi, dikush nga komentuesit e akuzon për ndërhyrje plastike.

“Koke bo krejt plastik, po dil qashtu qysh je”, i shkruan ndjekësi.

Vesa nuk vonon dhe ia kthen “E keni msu permendsh kete fjali. Me ta tregu nje te vertete te hidhur ty ndoshta: kurgjo ama bash kurgjo plastik ska ktu”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!