Vesa Luma vjen në Prishtinë, por ja kush e ‘nervozon’

17:53 | 21 Dhjetor 2018

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore.

Ajo tani, është larguar nga muzika dhe nga Kosova për t’iu përkushtuar familjes së saj, shkruan ORAinfo.

Vesa është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin ka edhe një djalë, imazhe të të cilit i shohim në fotografitë që i poston pothuajse çdo ditë Vesa.

Sot, Vesa ka ardhë në Prishtinë por ajri I ndotur dhe pluhuri I madh e kanë nervozuar shumë atë./ORAinfo/

Komento: