Veshja interesante e Mimoza Shkodrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Veshja interesante e Mimoza Shkodrës

19:25 | 16 Maj 2021

Ajo ka publikuar një fotografi

Mimoza Shkodra është një këngëtare e dalluar në mediat rozë.

Pasi që ka një përkushtim të madh tek publiku, ajo gjithmonë poston imazhe në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Duke përdorur një stil të veçantë, ajo duket përrallore në secilën paraqitje që bën.

Por, këtë herë vendosi që të shfaqet më ndryshe duke përdorur një stil më të thjeshtë.

Shikojeni dhe vlerësojeni si duket.

Komento: