Vetëm një ditë pas finales, Kejsi me fjalët më të bukura konfirmon ribashkimin me Stresin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vetëm një ditë pas finales, Kejsi me fjalët më të bukura konfirmon ribashkimin me Stresin

12:48 | 18 Mars 2023

Stresi mbrëmë është shpallur fitues i Big Brother VIP Kosova.

Ai vazhdimisht brenda shtëpisë e ka përmendur se dëshiron të ribashkohet me ish-gruan e tij, Kejsin.

E duket se një gjë të tillë e mori mbrëmë pas finales, përcjell ORAinfo.

Kejsi e ka mbështetur Stresin përmes postimeve në Instagram, që nënkupton një ribashkim.

“Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Krenare dhe e lumtur për ty”, është shprehur Kejsi për Stresin./ORAinfo/

Komento: