Vetëm një muaj pas martesës, Gresa jep lajmin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vetëm një muaj pas martesës, Gresa jep lajmin e madh

20:16 | 15 Maj 2019

Këngëtarja, Gresa Behluli është për momentin një ndër më të përfolura kosovare.

Para një muaji ajo u martua dhe dasma e saj tejet madhështore ende po komentohet shumë në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Duket se përgatitjet para dasmës dhe obligimet pas saj e kanë larguar atë pak nga aktivitet e saj muzikore.

Dhe sot, Gresa ka dhënë lajmin e madh se që me datën 7 qershor, ajo do t’i fillojë aktivitetet e saj muzikore në mbrëmje dasma e koncerte./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!