Violeta lajmërohet nga plazhi, shfaqet si adoleshente me këtë veshja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Violeta lajmërohet nga plazhi, shfaqet si adoleshente me këtë veshja

18:28 | 05 Gusht 2020

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo po i kalon pushimet në bregdet.

E sot, Violeta ka publikuar një foto ku po duket si të ishte një adoleshente./ORAinfo/

Komento: