Violeta sapo ka dalë nga frizerka, grimi i saj i rëndë bie në sy – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Violeta sapo ka dalë nga frizerka, grimi i saj i rëndë bie në sy

17:46 | 04 Korrik 2022

Violetë Kukaj, vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur ne mediat rozë.

Ani pse ka kohë të gjatë që nuk e kemi parë në ekranet televizive, ajo me pamjen dhe fizikun e saj tërheqë gjithmonë vëmendjen, shkruan ORAinfo.

Së fundmi ajo është parë e rregulluar dhe e grimuar deri në detajin e fundit. Vërehet qartë se fytyra e saj ka pësuar shumë ndryshime.

Kujtojmë se Violeta gjithmonë është cilësuar për zërin dhe këngët e saj të veçanta që ka sjellë ndër vite./ORAinfo/

Komento: