Vlora është shumë e zonja, gatuan këtë ushqim tradicional edhe në Amerikë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vlora është shumë e zonja, gatuan këtë ushqim tradicional edhe në Amerikë

00:09 | 28 Maj 2019

Vlora Çitaku është politikane e njohur kosovare dhe që për momentin ushtron postin e ambasadores kosovare në SHBA.

Ajo ka qenë përherë një ndër politikanet më të zëshme shqiptare, përcjell ORAinfo.

Tani Vlora jeton në Ëashington edhe atje na njofton me aktivitetet e saj profesionale dhe private.

E sot, ajo ka publikuar foto ku shihet se ka gatuar ushqimin tradicional shqiptar, pasul./ORAinfo/

Komento: