Watford-Manchester United, formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Watford-Manchester United, formacionet zyrtare

14:16 | 22 Dhjetor 2019

Djajtë e Kuq, duan një fitore sot kundër Watford.

Watfordi dhe Manchester Unitedi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier.

Djajtë e Kuq janë mysafir të londinezëve në takimin e vlefshëm për javën e 18-të në Ligën Premier, i cili zhvillohet nga ora 15:00 në stadiumin Vicarage Road.

Ekipi i Ole Gunnar Solskjaer është në formë të mirë dhe synon fitore për t’u afruar edhe më shumë me pozitën e katërt.

Në anën tjetër, vendasit e Watfordit janë në formë të tmerrshme në këtë sezon dhe duan rezultat pozitiv për të tentuar t’i ikin pozitës së fundit në tabelë.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

Watford: Foster; Mariappa, Kabasele, Cathcart, Kiko Femenia; Hughes, Capoue; Sarr, Doucoure, Deulofeu; Deeney.

Man Utd: De Gea; Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire,

Komento: