‘Xhabnja’ shfaqet përvëluese në imazhin e fundit, zbulon me shumë se ç’duhet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Xhabnja’ shfaqet përvëluese në imazhin e fundit, zbulon me shumë se ç’duhet

10:52 | 08 Nëntor 2019

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë enjohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

‘Xhbanja’ komentohet shumë sidomos për jetën e saj private.

Ajo e ka nisur mëngjesin duke publikuar një foto goxha provokuese.

‘Xhbanja’ në këtë foto nuk ka hezituar ta ekspozojë pak gjoksin. /ORAinfo/

Komento: