‘Xhansu’ dhe ‘Azra’ janë shoqe të ngushta në realitet, do të befasoheni çka bëjnë bashkë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

‘Xhansu’ dhe ‘Azra’ janë shoqe të ngushta në realitet, do të befasoheni çka bëjnë bashkë

15:07 | 23 Maj 2019

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar në publikun turk dhe atë të huaj.

Janë rolet e ‘Azrës’ dhe ‘Xhansusë’ dy prej personazheve më kryesore, përcjell ORAinfo.

Ato në serial janë motra mirëpo janë përherë në konflikt me njëra-tjetrën.

E në jetën reale ato janë shoqe të ngushta e këtë e dëshomjë fotot që i kanë publikuar./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!