Xhbanja ‘shkëlqeu’ në dasmës e Mimozës, fustani i saj ua merr sytë

12:35 | 13 Dhjetor 2018

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet në dasmën e improvizuar të Mimozës.

Si gjithmonë, Xhbanja po duket tejet bukur me fustanin dhe frizurën që ka bërë./ORAinfo/

Komento: