Xhensila e tepron me zhveshje në paraqitjen e fundit, do ta ‘çmend’ Besin! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Xhensila e tepron me zhveshje në paraqitjen e fundit, do ta ‘çmend’ Besin!

13:29 | 22 Qershor 2021

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme e në veçanti Xhensila.

Ajo se fundmi është bërë xhirimin e videoklipit të ri.

E në këtë këngë, Xhenisa do të shfaqet e veshur shumë provokuese.

Ajo ka postuar disa foto nga prapaskenat e xhirimeve, dhe zhveshja e saj merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Komento: