Xhensila ‘ndez’ rrjetin, publikon foto vetëm me peshqir banjo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Xhensila ‘ndez’ rrjetin, publikon foto vetëm me peshqir banjo

16:22 | 01 Dhjetor 2020

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme e në veçanti Xhensila.

Sot, ajo ka postuar fotografi ku shihet vetëm me peshqir dhe po duket shumë ‘hot’./ORAinfo/

Komento: