“Xhesika”, i lë pa fjalë të gjithë, bën grim të rëndë të kombinuar me veshje sportive – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Xhesika”, i lë pa fjalë të gjithë, bën grim të rëndë të kombinuar me veshje sportive

11:06 | 22 Maj 2019

Ajo dijë të bëjë “zhurmë” çdo herë me daljet dhe paraqitjet e saj

Është ndër femrat më të komentuara në mediat rozë. Roli i saj si ‘Xhesika’ në serialin vendor ‘O Sa Mirë’ e vuri Arta Nitajn në qendër të vëmendjes, shkruan Indeksonline.

Edhe imazhet që ajo publikon në rrjetet sociale ajo vjen secilën herë e më atraktive, së fundi ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në të cilat dukej më bukur se kurrë më parë.

Me grim të theksuar dhe veshje sportive, Arta edhe një herë befasojë për të mirë.

Kujtojmë që përveç si aktore, Arta prej kohësh po e sprovon vetën edhe në moderim.

Komento: