‘Xhesika’ shfaqet me fustan transparent nga Dubai, kaq tërheqëse duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

‘Xhesika’ shfaqet me fustan transparent nga Dubai, kaq tërheqëse duket

23:36 | 10 Tetor 2019

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Tani, ajo është shumë e përfolur për paraqitjet e saj plot stil.

Këtë kohë, Xhesika po qëndron në Dubai.

E nga atje sot ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të transparent e me këtë ajo duke më tërheqëse se kurrë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!