Ylli i madh e konfirmon: Në fund të sezonit largohem nga Chelsea – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ylli i madh e konfirmon: Në fund të sezonit largohem nga Chelsea

15:56 | 25 Mars 2020

Disa lojtarë pritet të largohen nga Chelsea gjatë verës.

Pedro nuk do të jetë futbollist i Chelseas pas përfundimit të këtij sezoni që aktualisht është ndërprerë.

Ai ka thënë se nuk do të vazhdoj kontratën me skuadrën londineze.

Spanjolli u bashkua me Blutë në vitin 2015 dhe deri më tani ka zhvilluar më shumë se 135 ndeshje.

Ai më parë ka qenë pjesë e Barcelonës ku ka fituar gjithçka.

Komento: