Ylli i Milanit përfundon te gjiganti i madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ylli i Milanit përfundon te gjiganti i madh

16:42 | 15 Janar 2020

Një takim midis emisionarëve të AC Milan dhe PSV u mbajt të mërkurën pasdite për të arritur një marrëveshje për Ricardo Rodriguez.

Mbrojtësi po kërkon një klub të ri këtë muaj pasi të ketë humbur vendin e tij te Milan,me ndërkombëtarin zviceran që dëshiron të luajë një pjesë të madhe për vendin e tij në Kampionatin Evropian të ardhshëm të këtij viti, përcjell ORAinfo.

Anto Vitiello raportoi se agjenti i Rodriguez Gianluca Di Domenico paraqiti një ofertë nga Fenerbahce të Mërkurën, me kushte më të mira personale për klientin e tij.

Sidoqoftë, ai tani ka ofruar një azhurnim që thotë se PSV ishin në Casa Milan edhe një herë për të provuar dhe mbyllur një marrëveshje, dhe ata mund të kenë pasur sukses./ORAinfo/

Komento: