Yllka di të jetë edhe nuse e zonja, shikoni si ka përgatitur iftarin për vete e burrin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Yllka di të jetë edhe nuse e zonja, shikoni si ka përgatitur iftarin për vete e burrin

14:45 | 23 Maj 2019

Yllka Kuqi që po bëhet çdo ditë e më e pëlqyer.

Këngët e saj këndohen e dëgjohen nga publiku i të gjitha brezave, përcjell ORAinfo.

Yllka është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Mbrëmë ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se ka përgatitur iftar për vete e burrin./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!