Yllka posa doli nga frizerja, do t’ju ‘shkrijë’ me këtë ndryshim që ka bërë

16:04 | 02 Qershor 2019

Yllka Kuqi është një këngëtare tejet e përfolur dhe e pëlqyer shqiptare.

Ajo hy në mesin e këngëtareve më të ftuara të performojë në dasma e festa të ndryshme familjare, përcjell ORAinfo.

E krahas angazhimeve të shumta që i ka në profesion, Yllka është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar disa foto ku shihet që sapo ka dalë nga frizerja dhe me këtë ndryshim që ka bërë po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: