Zbulohen fjalët qe Efi i tha derisa po largohen nga BBVA – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zbulohen fjalët qe Efi i tha derisa po largohen nga BBVA

00:35 | 05 Shkurt 2023

Efi është e eliminuara e radhës nga shtëpia e Big Brother VIP Albania.

Kjo ka bërë që banorët t’i kaplojë heshtja, pasi që ishte eliminimi i dyfishtë brenda një Prime.

Efi është eliminuar pasi që Dea kishte mundësinë t’i dërgojë në nominim tre banorë të shtëpisë.

Dea zgjedhi që të dërgojë në nominim Luizin, Efin dhe Kiarën.

Komento: