Zbulohet, ky është i dashuri simpatik i Beniadës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zbulohet, ky është i dashuri simpatik i Beniadës

18:36 | 28 Nëntor 2021

Ajo ka folur shumë pak për jetën e saj private në Big Brother Albania Vip.

Është ndoshta një nga modelet më seksi që mund të keni parë, e natyrisht një vajzë tepër joshëse.

Këto cilësi, Beniada Nishani i ka shfrytëzuar më së miri në Itali, ku është jo vetëm një modele e suksesshme, por edhe një personazh televiziv.

Edhe pse në publik prezantohet si Beniada Jakic (me mbiemrin e mamasë së saj), në të vërtetë modelja është mbesa e presidentit Bujar Nishani. E lindur në Durrës, bukuroshja është transferuar me familjen në Itali dy dekada më parë.

Beniada është bërë e njohur në programin investigativ “Le Iene” të “Mediaset”, apo edhe me fotot nudo e topless të publikuara në rrjetet sociale, tashmë prezanton edhe të dashurin.

Ai quhet Gianluigi Tumoletti dhe me Beniadën duket se ndan jo vetëm ndjenjat, por edhe pasionin për artet.

Komento: