Zhadja ndryshon komplet lukun, nuk do ta njihni atë

21:21 | 15 Dhjetor 2018

Ishte seriali më i dashur për audiencën në mbarë botë, bëhet fjalë për telenovelën Kloni që theu shumë rekorde, përcjell ORAinfo.

Që nga transmetimi i asaj telenovele, ka kaluar shumë kohë dhe aktorët që ishin pjesë e këtij seriali po punojnë në filma të rinj.

E aktorja kryesore në Klonin, (Zhade), Giovanna Antonelli tashmë po punon në një rol të ri.

Ajo kohëve të fundit po kujdeset shumë për pamjen e saj dhe duket në top formë. Aktoja braziliane ka shkurtuar flokët dhe ka ndryshuar lukun e saj. Shihni se sa ka ndryshuar ajo sot./ORAinfo/

Komento: