Zhduket një djalë në Pejë, vëllai kërkon ndihmë për gjetjen e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Zhduket një djalë në Pejë, vëllai kërkon ndihmë për gjetjen e tij

10:59 | 09 Nëntor 2019

Zhduket një djalë nga Peja.

Policia e Kosovës ka njoftuar për një person të zhdukur në qytetin e Pejës.

Në raportin e PK-së theksohet se në rrugën “Gazmend Zajmi” një person është ankuar se vëllai i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

“Ankuesi mashkull K- shqiptar raporton se vëllai i tij viktima mashkull K- Shqiptar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij”, thuhet në raport.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!