ZYRTARE: Arsenali kompleton transferimin rekord – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

ZYRTARE: Arsenali kompleton transferimin rekord

18:02 | 30 Korrik 2021

Ben White në Arsenal.

Arsenali ka zyrtarizuar transferimin e yllit Ben White, nga Brighton, për 58 milionë euro.

Ben White pozoi me fanellën e tij të re, ku do mbajë numrin 4.

Testet mjekësore janë përfunduar, si dhe kontrata është nënshkruar këtë javë.

Komento: