A ju kujtohet Marisol? Ajo tash po martohet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A ju kujtohet Marisol? Ajo tash po martohet

11:26 | 11 Prill 2019

Marisol kujtohet nga publiku kosovar përmes serialet “Për ty”.

Ajo për një kohë të shkurtë arriti t’i rrëmbejë zemrat e publikut.

Kush ia rrëmbeu zemrën aktores së njohur Aktorja Mariana Torres, e njohur në rolin e “Marisolit” në serialin “Për ty”, tegoi për planet e saj në lidhje me jetën personale.

33-vjeçarja tha se nëse marrëdhënia e tyre është e fortë ashtu siç është tani, ajo do të kërkojë të martohet me të dashurin e saj, Jonathan Nienow, transmeton rtv21.

“Janë planet, është ideja, çdo projekt i jetës, qoftë punë apo për plane të jetës personale, jam shumë e përkushtuar dhe unë me të vërtetë dëshiroj. Sot ju them se martesa është plan i jetës time”, tha aktorja në një intervistë televizive.

Aktorja feston më shumë se një vit me të dashurin e saj, me të cilët ka ndarë fotot në llogarinë e saj Instagram, si ato të udhëtimit të saj në Peru para një muaji.

Mariana ishte një nga mysafirët e veçantë në Natën e Modës “Cosmopolitan”, ku u takuan me figura muzikore si Nati Natasha, Mario Bautista dhe Mau dhe Ricky. Aktorja debutoi në skenë në vitin 2002 në serialin “Për ty” serial ky i dubluar në shqip i cili u transmetua edhe në RTV21.

Komento: