Adea ndryshon lukun, duket si një “kukull” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adea ndryshon lukun, duket si një “kukull”

21:15 | 30 Dhjetor 2018

Pa pikën e mëdyshjes ajo konsiderohet si një nga femrat më të bukur të shoubizit vendor. Kjo është Adea Pula.

Adea nuk bënë asgjë, por vëmendjen e ka të sigurte. Ndiqet nga shumë njerëz në rrjete sociale dhe fotot e saj bëjnë bujë, shkruan “Kosovarja”.

Adea dikur këngëtare e afirmuar e skenës muzikore për fëmijë, sot thjesht e mbanë fokusin nga fotot e Instagramit.

Së fundi Adea ka ndryshuar stilin, ka shkurtuar flokët dhe po duket edhe më bukur dhe më moderne.

Komento: