Adea Pula jep lajmin e madh, ja kur do t’I kthehet muzikës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adea Pula jep lajmin e madh, ja kur do t’I kthehet muzikës

18:25 | 31 Dhjetor 2018

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, përcjell ORAinfo.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

E sot ajo ka bërë një pyetsor në Instastory në të cilin ka marrë një pyetje se a do t’I kthehet muzikës. Edhe pse nuk jep një datë konkrete ajo u thotë fansave që të kenë durim sepse Adea do t’I kthehet përsëri muzikës./ORAinfo/

Komento: