Adea Pula ‘sfidon’ të ftohtin, ja ku ulet për të bërë foto

13:10 | 28 Dhjetor 2018

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është larguar nga muzika, ajo është shumë aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka postuar një fotografi ku shihet e ulur në vend të ftohtë vetëm për të bërë fotograf./ORAinfo/

Komento: