Adelina dhe nëna e saj vijnë me grim të njejtë, duken si motra – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina dhe nëna e saj vijnë me grim të njejtë, duken si motra

15:53 | 02 Janar 2019

Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj.

Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në një fotografi që ka qarkulluar në rrjete sociale, Adelina shfaqet me grim të njejtë me nënën, dhe duken si motra ./ORAinfo/

Komento: