Adelina dje kishte ditëlindjen, burri i saj ia mbush shtëpinë me dhurata

13:01 | 15 Dhjetor 2018

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

E dje ajo kishte ditëlindjen, ku mori urime të ndryshme nga familja dhe nga fansat e saj.

Sot ajo ka postuar fotografi ku shihen dhuratat që i kanë bërë familjarët e saj e ku bien në sy shumë, dhuratat e burrit të saj./ORAinfo/

Komento: