Adelina e publikon burrin e saj duke u përqafuar me një vajzë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina e publikon burrin e saj duke u përqafuar me një vajzë

19:06 | 02 Janar 2019

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të përfolura.

Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet burri i saj duket u përqafuar me motrën e vogël të Adelinës.

Duket se burri i Adelinës është i lidhur fort edhe me familjen e këngëtares, pasi e kemi parë shpesh duke kaluar kohë me familjen e saj në darka e dreka. /ORAinfo/

Komento: