Adelina fillon të këndon në mes të natës rrugëve të Bratisllavës, reagimi i burrit të saj i çuditshëm

09:36 | 19 Dhjetor 2018

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri bashkë me burrin e djalin po i kalojnë ditët më të bukura në këtë fundvit.

Ajo këto ditë po qëndron në Bratisllavë dhe nga atje ka postuar foto dhe video nga më të ndryshmet për të na treguar sa shumë po e shijon pushimin atje.

E mbrëmë ajo ka shëtitur këmbë rrugëve të Bratisllavës.

Për një moment ajo ka filluar të këndojë në mes të natës më zë të lartë, e kjo duket nuk i ka pëlyqyer shumë burri të saj, i cili ka reaguar në mënyrë të çuditshme.

Për me tepër shikojeni videon. /ORAinfo/

Komento: